Servislerimiz ve Ücretler, Akcay properties

Akcay Properties, Bulgaristan’da faaliyet gösteren bir emlak firmasıdır.
Web Sitemiz aracılığıyla sizlere, Bulgaristan’ın her köşesinden 20.000’den fazla konut ve yatırım imkanını sunmaktayız. Firmamız, profesyonel ve Türkçe bilen kadrosu ile hizmetinizdedir.

1- Yaşamsal, Ticari ve Endüstriyel Emlak ilanları

Akcay Properties, geniş emlak yelpazesi ile her türlü emlak ihtiyacınızı karşılayabilecek düzeydedir. Eğer web sitemizdeki aramalarınızdan istediğiniz sonucu alamaz iseniz, lütfen bizimle temasa geçin. İstekleriniz doğrultusunda, satış temsilcilerimiz, size mutlaka en iyi alternatifleri sunacaktır.

2- Emlak İnceleme Gezisi

Seçtiğiniz ilanları internet üzerinden satın alabileceğiniz gibi, dileyen müşterilerimiz için inceleme gezisi düzenliyoruz. Vize için gerekli olan resmi davetiye, firmamız tarafından size gönderiliyor. Gerekli olan bütün düzenlemeler (otel ve uçak rezervasyonları, gezi planı, karşılama ve Bulgaristan’ı ziyaretiniz keyifli ve yaralı hale getirecek her şey) tarafımızdan isteğiniz doğrultusunda yapılmaktadır.

Beğendiniz konutları tek tek görüp daha kolay ve doğru karar vermenizi sağlayacak bu gezi sadece sizin için düzenlenmektedir.

3- Emlak Satış İşlemleri

Akcay Properties, satın almaya karar verdiğiniz emlak ile ilgili bütün satış işlemlerini, noter işlemlerini ve gerekli ise şirket kuruluş işlemlerini avukat kadrosu aracılığı ile sizin adınıza yürütmektedir. Satış işlemleri süresince ve sonrasında bütün yasal belgeler sizin için resmi olarak Türkçe’ye çevrilmektedir.

4- Yasal danışmanlık ve Bulgaristan’da Şirket Kurma

Avukat kadromuz Bulgaristan’da yapmayı planladığınız yatırım ile ilgili her türlü yasal sorunuzu kolaylıkla yanıtlayabilecek düzeydedir. Bulgaristan’da kuracağınız Limited Şirketiniz, 600 euro olarak ücretlendirilmekte ve yaklaşık 2 hafta içinde hazır hale gelmektedir.

5- Satış Sonrası Hizmetlerimiz

Akcay Properties, satış sonrası hizmetlerimiz ile de her zaman yanınızda;

- Su saatinin isminize kaydı
- Elektrik saatinin isminize kaydı
- Yıllık emlak verginizin takibi ve ödenmesi
- Yıllık boş vergi beyannamenizin hazırlanması ve vergi dairesine verilmesi
- Diğer pek çok emlak ile ilgili işlemler

6- Emlak bakım hizmetleri

Siz burada olmadığınız zamanlarda, konutunuzu bize emanet edebilirsiniz.

- Elektrik, su, telefon faturalarınız ödenmesi
- Temizlik
- Tamir işleri
- Düzenli konut ziyaretleri

bu hizmetlerimizden bazıları.


7- Emlak yatırım fırsatları ve projeleri

Emlak ve inşaat alanında Bulgaristan’da yatırım yapmak isteyen işadamları ve yatırımcılar için firmamız detaylı raporlar ile bu fırsatları ayağınıza getirmekte. Bu fırsatlara ulaşmak için lütfen bizimle iletişime geçin.

8- İnşaat ve yenileme

Firmamız her türlü inşaat, yenileme,tamir ve dekorasyon hizmetini kolay, hızlı ve uygun fiyatla yerine getirmektedir. Detaylar için lütfen bizimle görüşün.

9- Emlak Sigortası

Konutunuz güvene alacak sigorta işlemleri sorunsuz bir şekilde tarafımızdan yapılmaktadır.